Replica

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Replica

prvi Replica forum


+13
mala007
Jec
Kosta
sagnol
r4zorbl4d3!*
cutee15
lucya
alice
valentina
Laura
Sale
Siba
xX_Dorotea_Xx
17 posters

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    sagnol
    sagnol
    početnik


    Female Broj postova : 64
    Age : 37
    Lokacija : neko brdašce u Zagrebu...
    Registration date : 14.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by sagnol pon lip 23, 2008 4:12 pm

    nije nije, pa kolko sam skuzila znas da nije... ne tu sad lagat... ccc... Razz
    r4zorbl4d3!*
    r4zorbl4d3!*
    piskaralo


    Male Broj postova : 116
    Age : 35
    Lokacija : Orahovica/Požega
    Registration date : 23.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by r4zorbl4d3!* uto lip 24, 2008 12:04 am

    na 30c u sobi preko dana i da si gol mora ti bit vruce Very Happy
    sagnol
    sagnol
    početnik


    Female Broj postova : 64
    Age : 37
    Lokacija : neko brdašce u Zagrebu...
    Registration date : 14.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by sagnol uto lip 24, 2008 12:17 am

    onda dve crnkinje u tvom slucaju a u mom dva crnca, pa nek masu s lepezama oko nas (sam da se zna ni to nist rasisticko, sam mislim da bi ih bilo lijepo vidjet tak, sale, znam da je off topic, al sam morala odg... naj zamjerit)
    Jec
    Jec
    početnik


    Female Broj postova : 87
    Age : 33
    Lokacija : TRNSKOOOO
    Registration date : 13.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Jec sub srp 05, 2008 4:47 pm

    Ja znam zašto će se moj dečko ošišat. Mama i baka će ga natjerat. Ako se i ne ošiša dobrovoljno, one će ga dok spava. Ne sviđa im se njegova kosica. Crying or Very sad
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Sale sub srp 05, 2008 10:23 pm

    danas se majka igrala s kosom tvog dragog (a.k.a mickonje Smile )...složila mi je repić! Very Happy Very Happy a onda ej došla baka i rekla da bu me ošišala na spavanju... Sad al nebudu - nedam se ja! ne sviđa im se moja kosica...a tebi?? Smile
    Jec
    Jec
    početnik


    Female Broj postova : 87
    Age : 33
    Lokacija : TRNSKOOOO
    Registration date : 13.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Jec ned srp 06, 2008 9:25 am

    a čuj... pa nije loša... Very Happy Very Happy
    mala007
    mala007
    početnik


    Female Broj postova : 2
    Age : 31
    Registration date : 13.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by mala007 ned srp 06, 2008 12:14 pm

    valjda je lakse odrzavat kracu kosu... dok je vecini cura ljepsa duza
    r4zorbl4d3!*
    r4zorbl4d3!*
    piskaralo


    Male Broj postova : 116
    Age : 35
    Lokacija : Orahovica/Požega
    Registration date : 23.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by r4zorbl4d3!* ned srp 06, 2008 10:08 pm

    kad ides van barit zene stavis periku i problem rijesen.
    Ofca
    Ofca
    početnik


    Female Broj postova : 66
    Age : 41
    Registration date : 03.07.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Ofca čet srp 17, 2008 12:55 am

    Zato kaj je lakse biti muskarac sa kratkom kosom i zena s dugom. Mislim, ne istovremeno naravno.
    Jec
    Jec
    početnik


    Female Broj postova : 87
    Age : 33
    Lokacija : TRNSKOOOO
    Registration date : 13.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Jec čet kol 21, 2008 8:05 pm

    došao je i taj tužan trenutak... naš Admin je ostao bez kose... Sad
    moram priznat da mu nije loše, al nemojte da on to čuje!! umislit će se!! Razz
    iako mi je bilo draže onako, ovako ga ne mogu ni počupat kako spada!! Very Happy
    xX_Dorotea_Xx
    xX_Dorotea_Xx
    MVP - specijalne zasluge


    Female Broj postova : 260
    Age : 33
    Lokacija : Lužan! Be jealous!
    Registration date : 14.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by xX_Dorotea_Xx čet kol 21, 2008 9:15 pm

    ^^ Moj život je sad gotov -.-

    ccc zločesti Sale
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Sale čet kol 21, 2008 10:53 pm

    Jec je napisao/la:došao je i taj tužan trenutak... naš Admin je ostao bez kose... Sad
    moram priznat da mu nije loše, al nemojte da on to čuje!! umislit će se!! Razz
    iako mi je bilo draže onako, ovako ga ne mogu ni počupat kako spada!! Very Happy

    op, op - jel to neka pohvala???? kaj si pila?? affraid

    dorotea -> prcaš, a??
    xX_Dorotea_Xx
    xX_Dorotea_Xx
    MVP - specijalne zasluge


    Female Broj postova : 260
    Age : 33
    Lokacija : Lužan! Be jealous!
    Registration date : 14.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by xX_Dorotea_Xx uto ruj 23, 2008 6:42 pm

    Danas je bio tužan dan...
    Jedan od rijetkih lijepih prilika u našoj školi (tininoj i mojoj) se ošišao...
    Bio je to gotičar sa dugom crnom kosom koje sad više nema.
    Sad Tužno... Bile smo jako potresene Sad Wink

    Dajte se prestanite šišat već jednom šmrc šmrc
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Sale uto ruj 23, 2008 9:41 pm

    e, ja sam se opet podšišao! Very Happy Very Happy duga kosa je očito stvar prošlosti (sad bu cif happy konačno! Very Happy )
    valentina
    valentina
    početnik


    Female Broj postova : 93
    Age : 32
    Lokacija : dubrafa
    Registration date : 15.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by valentina uto ruj 23, 2008 9:55 pm

    xX_Dorotea_Xx je napisao/la:Danas je bio tužan dan...
    Jedan od rijetkih lijepih prilika u našoj školi (tininoj i mojoj) se ošišao...
    Bio je to gotičar sa dugom crnom kosom koje sad više nema.
    Sad Tužno... Bile smo jako potresene Sad Wink

    Dajte se prestanite šišat već jednom šmrc šmrc
    uistinu tuzan dan...... Crying or Very sad
    avatar
    evo meee
    početnik


    Female Broj postova : 22
    Age : 35
    Registration date : 18.09.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by evo meee uto ruj 23, 2008 11:51 pm

    higijena je pola zdravlja, samo se šišajte Exclamation
    valentina
    valentina
    početnik


    Female Broj postova : 93
    Age : 32
    Lokacija : dubrafa
    Registration date : 15.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by valentina sri ruj 24, 2008 6:27 pm

    evo meee je napisao/la:higijena je pola zdravlja, samo se šišajte Exclamation
    ok...kakve sad veze ima higijena s dugom kosom?kaj bi po toj logici 90%cura trebalo imat losu higijenu...?...wtf....
    Ofca
    Ofca
    početnik


    Female Broj postova : 66
    Age : 41
    Registration date : 03.07.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Ofca sri ruj 24, 2008 7:35 pm

    Kaj duga kosa zapravo govori o tipovima?
    Kakve osobine mislite da imaju oni s dugom kosom, a kakve oni s kratkom kosom? I da li te osobine nestaju kad se covjek osisa?

    Ili je to samo radi izgleda, bez nekog dubljeg znacenja?

    Dal duga kosa izgleda dobro samo na ljudima koji imaju lepu kosu ili automacki na svima?

    Al ga danas filozofiram...haha

    Odo ja van Smile
    xX_Dorotea_Xx
    xX_Dorotea_Xx
    MVP - specijalne zasluge


    Female Broj postova : 260
    Age : 33
    Lokacija : Lužan! Be jealous!
    Registration date : 14.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by xX_Dorotea_Xx sri ruj 24, 2008 9:05 pm

    In my opinion:

    1. Duga kosa nekak označuje pripadnost rock/metal skupini
    2. Tipovi s dugom kosom su individualci, dok su ovi s kratkom jednostavno prosjećni
    3. Hmmm...jel osobine nestaju... vjerojatno ne, al se naš doživljaj jako mijenja
    4. pogle 1. odgovor
    5. Na svima to dobro izgleda Very Happy
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Sale sri ruj 24, 2008 9:46 pm

    nis mene vidla s dugom kosom! ako se ja ošišam - kak će mi osobnost nestat?? ja sam i dalje ista osoba!kosa mi je narasla jer eto - htio sam udovoljit dragoj, a i vidjet kak bu to izgledalo! nema to veze dal ja pripadam toj i toj skupini!
    i kaj sad - ja sam prosječan?? zato kaj sam se ošišao?
    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Siba sri ruj 24, 2008 10:51 pm

    Ja, kao moderator, mislim da sam nešto pametniji, a imam slučajno i neku nazovimo kosu pa ću vam ja sad objasnit neke stvari.
    Dakle, ja nosim dugu kosu jer mislim da imam glavu za dugu kosu, s kratkom sam izgledao čudno, sad se teško i zamislim. Istina, počeo sam ju puštati kad sam mislio da će to označiti moju pripadnost tome i tome, ali to ne drži vodu ( primjeri : Goran Karan, Čehok, Hamdija... ).
    A to da je netko prosječan, a netko bilo šta osim toga je zbilja pogrešno razmišljanje, eventualno ako ćemo izdvajati nekoga tko bi bio iznad prosjeka, to su oni koji su po mnogočemu iznad prosjeka, dakle tajkuni i različiti moćnici. Kosa je samo dio čovjekovog tijela koji neprestano raste, a slučajno se može bezbolno odstraniti pa se ljudi kojima se ne da imati dugu kosu, jednostavno ošišaju
    valentina
    valentina
    početnik


    Female Broj postova : 93
    Age : 32
    Lokacija : dubrafa
    Registration date : 15.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by valentina čet ruj 25, 2008 12:07 am

    hm mislim da ste ovo s prosjekom malo krivo shvatili...nije sad da ak se neko osisa,da ce sad neko mislit da je oglupio il ne znam kaj,izgubio svoje osobine il bilo kaj drugo,neg je izgledom postao nekako prosjecan=kratkokosih je puno vise,lakse je uocit ljude s dugom kosom i meni osobno su oni nekak vise zanimljiviji i prije ce privuc moju paznju neg neki s kratkom kosom..naravno da je to samo izgled i da je nekog potrebno bolje upoznat da bi se imalo neko misljenje o njemu,al samo ocu rec da se ovi s dugom kosom nekak vise izdvajaju iz rulje i po tom su (meni)zanimljiviji,ljepsi itd..(to je samo prvi dojam..kao sto rekoh potrebno je covjeka upoznat bolje jer izgled cesto zavara........) Smile
    ovolko nisam mudrovala cijeli tjedan,sad sam se umorila.. Neutral scratch
    Ofca
    Ofca
    početnik


    Female Broj postova : 66
    Age : 41
    Registration date : 03.07.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Ofca čet ruj 25, 2008 2:55 am

    Mislim da Valentina oce reci da joj se svidjaju nekonvencionalni individualci koji su dovoljno hrabri i snazni da se suprotstave masi i plivaju uz struju afro

    Kaj je ok samo po sebi. Ali mislim da je to tesko skuziti po frizuri.

    A i to kolko je neko prosjecan je jako relativna stvar. Recimo, na metal koncertima prosjecan tip ima dugu kosu i crnu majicu. S vremenom jednostavno otupis na to dok se druzis godinama s tim ljudima pa nit ne primjecujes vise. Da sad razmisljam o svim svojim prijateljima tesko bi mi bilo odmah nabrojiti ko ima dugu, a ko kratku kosu. To mi ne predstavlja nikakav cimbenik
    cif
    cif
    Član benda


    Male Broj postova : 217
    Age : 36
    Registration date : 13.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by cif čet ruj 25, 2008 7:29 am

    ma vi ste svi krivo zabrijali!
    nemate vi pojma kaj je kratka kosa!!
    treba šule lizat! cheers cheers
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Sale čet ruj 25, 2008 9:14 am

    a to da - šule lizat treba!

    Sponsored content


    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 2 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet tra 19, 2024 7:34 am.