Replica

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Replica

prvi Replica forum


+9
Jec
evo meee
alice
Ofca
lucya
cif
Sale
Laura
Siba
13 posters

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by Siba pon ruj 08, 2008 5:19 pm

    E sad, ovo bi bilo ono kako su neki shvatili Obadovu temu "Gdje ste čuli Replicu".
    Dakle, ovdje napišete otkud Replica u vašem životu. Ne znam za ostale, ali mene to fakat zanima, s obzirom da smo mali bend koji je tek nedavno dospio na radio/tv, tako da je većina vas vjerojatno čula za nas prije.
    Hvala.
    Laura
    Laura
    početnik


    Female Broj postova : 50
    Age : 35
    Registration date : 14.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by Laura pon ruj 08, 2008 6:18 pm

    Jedan dan tipkala sam se sa Saletom i on mi je rekao da je njegov frend u bendu i bih li poslušala jednu njihovu stvar. Ja poslušala, svidjela mi se i nakon toga mi je Sale ispričao cijelu priču o Replici Smile Nedugo zatim i ja sam prepričavala tu priču svojim curama Smile
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 35
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by Sale pon ruj 08, 2008 6:27 pm

    i danas te cure vrište za našom četvorkom! =)

    kak sam čuo za Replicu?? Pa Cif mi ej kak brat, kak nebi znal da svira u bendu??? par puta smo išli do Düa na koju partiju PES-a i tak jedno 2-3 puta mi je pustio Replicu i već jedno treći il četvrti put sam pjevušio beštiju už šibu jer mi je jebeno brzo ušla u uho....onda je bilo, pa daj buraz, de ti to meni nekak sprlji il tak nekaj da ja to čujem...i tako je to počelo! Very Happy slijedeći put kad smo svirali skupa je on malo za zagrijavanje oprljijo par stvarčica...i tak - ja sam šutio i upijao akorde ko spužva...danas kad iamo kakvu feštu doma - moram svirat Replicu jer su moji doma postali ludi za njima...i to je uglavnom to..
    cif
    cif
    Član benda


    Male Broj postova : 217
    Age : 36
    Registration date : 13.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by cif uto ruj 09, 2008 5:39 am

    meni je frendiša pustil cd! i dečki su mi bili tak super da sam moral zasvirat s njima!
    lucya
    lucya
    početnik


    Female Broj postova : 56
    Age : 33
    Registration date : 15.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by lucya čet ruj 11, 2008 11:21 pm

    tvoj buraz..... u osnovnoj školi bzvz se pokrenula priča, dao mi cd onaj sa nacrtanim coverom Smile) predobro....ja preslušala, svidjelo mi se i tak non stop sam ga slušala....do sound invasiona kad sam vas čula i uživo....zajedno s frendicama iz razreda i tako se krug sve više širio Smile))
    Ofca
    Ofca
    početnik


    Female Broj postova : 66
    Age : 41
    Registration date : 03.07.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by Ofca pon ruj 15, 2008 9:43 pm

    Napisala sam tam na topicu di sam se predstavljala. Da sad ne ponavljam jer se ne sjecam tocno vise. Uglavnom, kum od basista ili bubnjara ili gitarista je opsirno prical o bendu
    alice
    alice
    iskusni tipkaroš


    Female Broj postova : 209
    Age : 33
    Lokacija : zagreb, zagreb, amerika u malom
    Registration date : 14.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by alice pon ruj 15, 2008 11:31 pm

    zar je bitno kak sam počela slušat? bitno je da slušam... Razz
    ajd ajd... ne bum bila zločesta... Very Happy hm.. pa... moja priča nije nikaj posebna. lucija je kriva... prva pjesma kaj sam čula je bila zauvijek i riječi su me ono... totalno zaintrigirale (tongue) i rekoh ajd da ja to malo dalje poslušam i tak... lagano sam postala ovisnica... jbg... Smile
    avatar
    evo meee
    početnik


    Female Broj postova : 22
    Age : 35
    Registration date : 18.09.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by evo meee sub ruj 20, 2008 1:52 pm

    ja sam čula za replicu od šibenika kad smo išli kući iz grifa, prije negdje 4-5 godina
    Jec
    Jec
    početnik


    Female Broj postova : 87
    Age : 33
    Lokacija : TRNSKOOOO
    Registration date : 13.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by Jec ned stu 09, 2008 11:24 pm

    jučer sam saznala da vas slušaju skoro sva rubna zagrebačka sela, a i sela izvan zagreba, tipa Lipnica, Dragonožec, Pisarovina... tu tim mjestima ste jako popularni, iako znaju samo 2-3 vaše pjesme. već ste ih time oborili s nogu.
    radim s curom od tamo, pa mi je ispričala kako su čuli za vas.
    stric od te cure zalutao je u sax taman dok ste vi nastupali, očito ste mu se svidjeli, pa se raspitivao o vama na netu. našao je neke vaše pjesme na nekoj bosanskoj stranici Question Question i slao ih ljudima iz sela.
    od tada se zanimaju za vas i šire svoju ljubav prema vama ljubav po svim obližnjim selima!
    rekla sam im za vaše skorašnje nastupe i najavljuju svoj dolazak u velikom broju!! Very Happy
    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by Siba pon stu 10, 2008 12:10 am

    Prava stvar. Takve stvari je uvijek lijepo čuti. Hvala na informaciji.
    xX_Dorotea_Xx
    xX_Dorotea_Xx
    MVP - specijalne zasluge


    Female Broj postova : 260
    Age : 32
    Lokacija : Lužan! Be jealous!
    Registration date : 14.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by xX_Dorotea_Xx pon stu 10, 2008 10:09 am

    I ja sam iz rubnog sela Very Happy I širim vašu glazbu izvan granica grada Zagreba Very Happy
    alice
    alice
    iskusni tipkaroš


    Female Broj postova : 209
    Age : 33
    Lokacija : zagreb, zagreb, amerika u malom
    Registration date : 14.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by alice uto stu 11, 2008 10:17 pm

    danas vidjeh reklamu za album na CMC-u...Very Happy
    avatar
    tomgirl
    Gost


    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by tomgirl uto pro 09, 2008 11:47 pm

    ja imam samo pohvale za replicu... živim blizu slavonskog broda tako da znate da se i do tamo čujete... frend mi je dao pjesmu vlak za nigdje i ostala sam očarana...evo sad krećem na ostale pjesme koje sam naravno nabavila za dva dana... samo tako...lijepo je da i u Hrvatskoj ima bendova koji rade odličnu glazbu...
    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by Siba sri pro 10, 2008 12:27 pm

    Hvala ti,lijepo je znati da se daleko čujemo i da se dobro čujemo Very Happy
    Registriraj se na forum, tu imaš svakakvih stvari.
    Pozdrav blizu SB!
    cakaricka
    cakaricka
    početnik


    Male Broj postova : 92
    Age : 33
    Registration date : 22.12.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by cakaricka pon pro 22, 2008 3:16 pm

    Dal da budem iskrena il ne.....!??
    bila sam kod dečka u sobi.. LOOOL!
    Daaaaj sram me...ok! Pustio mi je vašu pjesmu
    "calling suicide" neku demo verziju!
    hihiihih
    xD
    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by Siba uto pro 23, 2008 12:11 pm

    Opet, koja pjesma ??? Very Happy Very Happy Very Happy
    cakaricka
    cakaricka
    početnik


    Male Broj postova : 92
    Age : 33
    Registration date : 22.12.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by cakaricka uto pro 23, 2008 4:13 pm

    Ti to mene zezaš..oš da ti ju pošaljem onaaaaak..hihihihihi
    "calling suicide"
    cyclops
    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by Siba uto pro 23, 2008 4:35 pm

    Neg šta nego te zezam, to je zato što je to bilo davno i to spada u zaboravljene stvari...
    Hana
    Hana
    početnik


    Female Broj postova : 82
    Age : 35
    Registration date : 27.11.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by Hana uto pro 23, 2008 5:20 pm

    to je i meni bila prva pjesma koju sam čula...zaboravljena?! jedna od najboljih koje imate! Smile
    cakaricka
    cakaricka
    početnik


    Male Broj postova : 92
    Age : 33
    Registration date : 22.12.2008

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by cakaricka uto pro 23, 2008 6:40 pm

    Siba je napisao/la:Neg šta nego te zezam, to je zato što je to bilo davno i to spada u zaboravljene stvari...
    zaboravljene kažeš...hm...ne bih baš rekla baš sam ju neki dan preslušala 10tak puta LOOOL! lol!
    heroj_ulice
    heroj_ulice
    početnik


    Male Broj postova : 18
    Age : 35
    Registration date : 17.01.2009

    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by heroj_ulice sub tra 11, 2009 1:57 pm

    za replicu sam čuo na hr top 20...jednom prilikom sam slušo i voditeljica najavi mladu grupu iz sesveta...a ja pošto sam taman doselio u sesvete naravno nisam mogo da ne poslušam...vlak za nigdje je svirala i osto sam paf...prejebeno...i naravno odma ošo potražit još replice..... Very Happy

    Sponsored content


    Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu? Empty Re: Kako/kada/gdje ste čuli za Replicu?

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet oľu 28, 2024 1:09 pm.