Replica

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Replica

prvi Replica forum


+13
mala007
Jec
Kosta
sagnol
r4zorbl4d3!*
cutee15
lucya
alice
valentina
Laura
Sale
Siba
xX_Dorotea_Xx
17 posters

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    xX_Dorotea_Xx
    xX_Dorotea_Xx
    MVP - specijalne zasluge


    Female Broj postova : 260
    Age : 33
    Lokacija : Lužan! Be jealous!
    Registration date : 14.05.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 3 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by xX_Dorotea_Xx čet ruj 25, 2008 4:24 pm

    valentina je napisao/la:hm mislim da ste ovo s prosjekom malo krivo shvatili...nije sad da ak se neko osisa,da ce sad neko mislit da je oglupio il ne znam kaj,izgubio svoje osobine il bilo kaj drugo,neg je izgledom postao nekako prosjecan=kratkokosih je puno vise,lakse je uocit ljude s dugom kosom i meni osobno su oni nekak vise zanimljiviji i prije ce privuc moju paznju neg neki s kratkom kosom..naravno da je to samo izgled i da je nekog potrebno bolje upoznat da bi se imalo neko misljenje o njemu,al samo ocu rec da se ovi s dugom kosom nekak vise izdvajaju iz rulje i po tom su (meni)zanimljiviji,ljepsi itd..(to je samo prvi dojam..kao sto rekoh potrebno je covjeka upoznat bolje jer izgled cesto zavara........) Smile
    ovolko nisam mudrovala cijeli tjedan,sad sam se umorila.. Neutral scratch

    Eto...Tina je tako izrazila i moje mišljenje (budući da ja nisam tak elokventna Very Happy i često me ljudi krivo skuže)
    Ofca
    Ofca
    početnik


    Female Broj postova : 66
    Age : 41
    Registration date : 03.07.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 3 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Ofca čet ruj 25, 2008 10:46 pm

    Mislim da je samo problem imati decka koji ima ljepsu i duzu kosu od tebe. Osjecala bi se iskompleksirano u vezi toga. Tj ljubomorno Shocked
    Purple Waterfalls
    Purple Waterfalls
    početnik


    Female Broj postova : 97
    Age : 39
    Lokacija : na moru, 20ak km zapadno od splita
    Registration date : 20.11.2008

    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 3 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Purple Waterfalls sri stu 26, 2008 1:22 am

    valentina je napisao/la:hm mislim da ste ovo s prosjekom malo krivo shvatili...nije sad da ak se neko osisa,da ce sad neko mislit da je oglupio il ne znam kaj,izgubio svoje osobine il bilo kaj drugo,neg je izgledom postao nekako prosjecan=kratkokosih je puno vise,lakse je uocit ljude s dugom kosom i meni osobno su oni nekak vise zanimljiviji i prije ce privuc moju paznju neg neki s kratkom kosom..naravno da je to samo izgled i da je nekog potrebno bolje upoznat da bi se imalo neko misljenje o njemu,al samo ocu rec da se ovi s dugom kosom nekak vise izdvajaju iz rulje i po tom su (meni)zanimljiviji,ljepsi itd..(to je samo prvi dojam..kao sto rekoh potrebno je covjeka upoznat bolje jer izgled cesto zavara........) Smile
    ovolko nisam mudrovala cijeli tjedan,sad sam se umorila.. Neutral scratch

    evo je ona rekla sve sto ja mislim!

    @ofica: ja sam ti bila u toj situaciji, ali meni to uopce nije smetalo, dapace meni je to super! jedino sta je debil drza kosu uvik u repu i pustija je mozda 3 puta u 2 godine veze Mad

    Sponsored content


    Zašto se dečki s dugom kosom šišaju? - Page 3 Empty Re: Zašto se dečki s dugom kosom šišaju?

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet svi 02, 2024 12:58 am.