Replica

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Replica

prvi Replica forum


+4
bob graditelj
Sale
Kosta
alice
8 posters

    EURO 2008.

    alice
    alice
    iskusni tipkaroš


    Female Broj postova : 209
    Age : 33
    Lokacija : zagreb, zagreb, amerika u malom
    Registration date : 14.05.2008

    EURO 2008. Empty EURO 2008.

    Postaj by alice ned lip 08, 2008 10:35 pm

    Eo... da imamo i tu temu... ipak je to sad aktualno... Smile

    dakle... prvih 3 boda su nam u džepu... ja i dalje stojim kod onog kaj sam rekla a to je da ak pobjedimo austriju da smo na konju...
    s njemcima bu nam bilo najlakše, ipak su nam oni glavna mušterija (kao i talijani)... Very Happy
    poljska... hm... tu im dajem nerješeno...

    ugl... nastavite.. Very Happy


    HRVATSKA!!! queen cheers
    Kosta
    Kosta
    početnik


    Male Broj postova : 37
    Age : 34
    Lokacija : Zagreb
    Registration date : 25.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Kosta pon lip 09, 2008 12:43 am

    Hm...Znao sam da će netko kad tad započet ovu temu.
    Evo ja sam se tek nedavno prestao trest,skoro sam puko od živaca al sve je to nogomet.
    E a i ja stojim iza onoga što sam i rekao;SUDAC JE PAPAK.

    Također švabe večeras nisu pokazale niš specijalno,više su im poljaci sve poklanjali...
    mislim da ih uz malu konsolidaciju i galvanizaciju možemo satrat.

    E i još...IVICA OLIĆ CAR!
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Sale pon lip 09, 2008 11:39 am

    hehe, ja nisam htio otvorit temu da nebi bio opet napadan od strane 25% replice! Very Happy Very Happy
    3 boda su tu, ali s ovakvom igrom će nas švabe poslat u drugu galaksiju! mislim da tata Ćiro ima pravo - lagana galvanizacija i konsolidacija i sine - bti će 2 za nas!
    avatar
    bob graditelj
    upozoren/a


    Male Broj postova : 22
    Age : 35
    Lokacija : novo brestje city
    Registration date : 02.06.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by bob graditelj pon lip 09, 2008 11:41 am

    teško pobijedit švabe uz onu izgr iz 2. poluvremena...nekaj bitno se treba promijenit...
    definitivno se mora napravit mjesta za rakitića u prvoj...
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Sale pon lip 09, 2008 12:08 pm

    ja sam razmišljao o onoj varijanti s 2 def vezna kaj su pričali - 4-5-1 s rakitićem u prvoj....

    plete-pranjić, šimunić, kovač, ćorluka - kovač, modrić, srna, kranjčar, rakitić - olić

    dobro zvuči - kak bi zigledalo na terenu - neznam....
    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Siba pon lip 09, 2008 3:02 pm

    A šta ste očekivali, pa Austrijanci su morali na sve ili ništa, a naši su poznati po tome da se malo izgube kad povedu. Ali 3 boda su uknjižena, i to ogromna 3 boda. Kad je trebalo napadati, ofenzivci su odigrali svoje i zabili smo gol, kad smo se počeli branit, obrana je odigrala odično i stipe također, nema zamjerke, jedino Ćorluka je bio malo ispod svoje razine, ali imao je par ključnih startova.
    Olić i Petrić odlični, Srna je sve vukao, Kovač i Modrić sve kupili, a drugi Kovač i Šimunić dobivali duele.

    Jebiga, švabe su jaki i to najmanje zbog samih švaba, nego zbog ovih Gomeza i sličnih, ali bolje mi igramo s jačima...
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Sale pon lip 09, 2008 4:02 pm

    evo ovako - skopirao sam s drugog foruma analizu s kojom se slažem od A do Ž bez daljnjega!!!


    Pletikosa - protiv njega ništa loše već godinama nisam rekao, kad treba obavi svoje i tu se nema što dodati. Ulijeva sigurnost i obrani i navijačima

    Pranjić - čovjeka smo potjerali iz Dinama jer nije znao lijevog beka igrati, tak da loša igra nije niš čudno. Jednostavno nema obrambene navike, ostavlja previše prostora, a Austrijanci su to lijepo iskautirali i iskorištavali. Ukratko, dalje na turniru na toj poziciji ne smije igrati. - TU SE JEDINO NE SLAŽEM, MISLIM I DALJE DA JE NAJBOLJE RJEŠENJE ZA TU POZICIJU
    Šimunić i R. Kovač - već sam prije napisao da se za njih ne brinem i bio sam u pravu. Njihove gluposti u prijateljskima mogu pojesti živce, al očito to tak funkcionira. Dok su dobri u važnim tekmama, ne može biti zamjerki
    Ćorluka - jako loše. U napadu pogotovo, a često mu je i onaj plavi (dvanaestica? kak se zove uopće taj?) bježao. Pod hitno mora podići igru

    Kranjčar - ako ne zabije gol od njega nema koristi. On i Pranjić na lijevoj strani su smrt za defenzivu, a u napadu niš nisu napravili. Dakle, neprolazna ocjena.
    Modrić - čini mi se iscijeđen, iako mislim da ne bi smio biti, nije da mu je proljeće bilo ubitačno. Dok može držati svoj poznati ritam, jako dobar, no to je doslovno pol sata. A bez njega nemamo igre, to je bar jasno plus što ima i važne obrambene zadaće, a ni tu se baš nije proslavio. Nek čudotvorac Rak nešto smisli jer nam previše ovisi o njemu. Svaka čast za hladnokrvnost kod penala.
    N. Kovač - i on je jedan od onih za koje sam rekao da ne treba sumnjati, no on kao zadnji vezni mora imati još puno više snage. Rak, molit ću...
    Srna - nabrijan ko i uvijek iako mi se čini da je snagu dosta neracionalno trošio. Morao bi biti još opasniji kod kornera i slobodnjaka, previše toga je završilo nisko na prvoj.

    Petrić - loš, no takav je bio i većinom kroz kvalifikacije. Da nije zabio relativno dosta golova za lošu Borussiju, pitao bih se (već neko vrijeme) po čemu je on najsigurniji napadač u repki. Odgovor je nažalost zbog - ostatka konkurencije
    Olić - svaka čast na ubijanju na terenu. Jučer smo od tog imali i direktne koristi. No, po meni je tužno da je već pod normalno da on ne zabije. Ne znam koja si ozbiljnija repka to može priuštiti.

    zamjene - Budan očito ne valja, nije to samo na temelju jučerašnje tekme. No, kog stavit, Klasnića, Kalinića? Klasnić može bit samo lošiji, u kakvom je stanju Kalinić ne znam. Vjerojatno bi izbor bio Rakitić. Drukčiji tip od Budana, al Budan svoju zadaću nije ispunio. U Kneževića također nemam ni najmanje povjerenja, a Vukojević je morao ranije ući. I nadam se da ćemo ga više vidjeti na prvenstvu.
    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Siba pon lip 09, 2008 4:34 pm

    Mogao si to sve kraće napisat, dobri su oni koji su potekli iz Dinama Very Happy
    Ne znam Sale, Petrić je puno radio, bilo ga je svuda.
    Budana nije uveo da zabije gol nego zato što smo uglavnom ispucavali loptu pa da on koju spusti nekom našem, nije da se baš iskazao, pogotovo onim netrčanjem za igračem.
    A što se tiče kneževića, ne znam koliko bi još držali da nije njega uveo, bio je potreban još jedan iza
    Mislim da Bilić nije fulao sa zamjenama.
    A Klasnić ili Kalinić...ako Budan,koji je sigurno dobar igrač, namjerava biti tako nezainteresiran, definitivno Klasnića uvest protiv švaba, on njih poznaje i nije neka klasa, ali da ga jebeš nađe se na lopti, a za Kalinića sam navijao da ga pozove jer je klasa iznad i Balabana i Mandžukića, što igrački, a što u glavi i mislim da je on džoker za Poljake.
    Možda trebamo igrat s jednom klasičnom špicom, Olić i Petrić igraju dosta slično i puno se vraćaju pa nas nema naprijed kad bi se mogla povuć kontra. Po meni Olić zamijeni Kranjčara lijevo kad se ovaj potroši i gore se zalijepi Budan ili Klasnić i čekaju loptu.
    A Rakitić može jedino dobro funkcionirat na mjestu Modrića, ali to baš i ne treba pokušavat dok god ovaj može hodat, šteta je to, nikad neće igrat na svojoj prirodnoj poziciji, a dečko stvarno zna, ono kad ga se stavi lijevo nema baš nekog smisla, osim ako će ga se koristit samo za prekide
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Sale pon lip 09, 2008 4:56 pm

    po meni je Budan bio igrač manje na toj tekmi! EP i svako veliko natjecanje zahtjeva puno trke, a ovaj je hodao između stopera ko mokra uš! knežević ima sreće kaj nije dosuđen penal na samom kraju....natezal je napadača ko da mu je ovaj majku pljusnul!vuk tak i tak ej ušel prekasno....trebat će nam protiv švaba možda on! treba neko trgat noge 90 minuta! Smile
    r4zorbl4d3!*
    r4zorbl4d3!*
    piskaralo


    Male Broj postova : 116
    Age : 35
    Lokacija : Orahovica/Požega
    Registration date : 23.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by r4zorbl4d3!* pon lip 09, 2008 5:21 pm

    Isuse Bilo me sramota kad sam vidio Budana kak stoji tamo na terenu. Ajd je on napadac al moze potrcat 5-6 koraka i malo pritisnuti zadnju liniju...

    Corluka,Budan,Kranjcar= katastrofa od igre..

    Pranjić mi je bio susjed dugo godina tak da ga volim gledati kak igra za repku, no nije bas nesto odigrao... Nadam se da ce biti bolji sljedecu tekmu.. Smile
    Kosta
    Kosta
    početnik


    Male Broj postova : 37
    Age : 34
    Lokacija : Zagreb
    Registration date : 25.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Kosta pon lip 09, 2008 10:06 pm

    Uf,uf.gledajuć ove komentare moram priznat da imam dosta neslaganja,naročito s administratorom koji mi,nadam se neće zamjeriti.
    Ljudi,imamo 3 boda,to je najvažnije bez obzira na igru koja nije bila nimalo dobra,ali to je europsko prvenstvo;nema lake utakmice i nema lakih protivnika.
    Ja sam baš u ovoj utakmici vidio ono najvažnije kaj nam je u zadnje vrijeme falilo...lavovska borba i odlična igra naših stopera.Kovač i Joe su demantirali sve one kritike koje su se na njih okomile,po meni nepravedno,ali mi je baš zbog toga još više drago.
    Također,ne znam jel još tko čuo izjavu Vastića poslije tekme kad su ga pitali jer ga Hrvatska razočarala.Rekao je da su oni bili bolji,što i jesu,ali da je Hrvatska pokazala da je velika momčad zato jer velike momčadi pobijeđuju i kad ne igraju dobro.U potpunosti se snjime slažem.
    Također uopće ne sumnjam u to da će protiv švaba to biti druga,bolja igra jer će dečki biti bez opterećenja i igrat će za svoj ponos,isto kao i na wembleyu,a tad su oni zapravo najjači.
    Isto tako kritike protiv petrića,kneževića,klasnića i još ne znam koga nisu baš utemeljene.Po čemu je petrić bio tako loš?Istina je da nije odigrao ništa posebno ali barem se trudio i u defanzivnim zadacima odigrao jako dobro(sad će neki pomisliti na to kaj mu znači to kad u napadu nije niš napravio);vjerujte to je isto jako bitno.Napad je prva obrana.
    Protiv klasnića nemam pojma zakaj se priča tako loše,pa da i odigra ne znam kako loše,za mene je on junačina;kroz šta je sve čovjek prošao,da bi se vratio i to u jako dobrom stilu.Mislim da on ipak može biti važna karika s klupe,naročito protiv švaba.
    Iskreno se nadam da će se većina ovoga što sam napisao i ostvariti i da ćemo otići što dalje jer to definitivno možemo.
    A sad idem navijat da nizozemci i talijani odigraju x.U igri je stotka...
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Sale uto lip 10, 2008 10:47 pm

    ljepotica prvenstva - španjolska razguila ruse - 4:1 villa divljak....
    Kosta
    Kosta
    početnik


    Male Broj postova : 37
    Age : 34
    Lokacija : Zagreb
    Registration date : 25.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Kosta sri lip 11, 2008 3:06 pm

    Ja reko da će on bit prvi strijelac.A trebao sam to i stavit u kladi.
    avatar
    bob graditelj
    upozoren/a


    Male Broj postova : 22
    Age : 35
    Lokacija : novo brestje city
    Registration date : 02.06.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by bob graditelj sri lip 11, 2008 4:08 pm

    villa je kraljina...
    a sutra--> kranjcar van, rakitic nutra
    petric van, klasnic unutra
    cif
    cif
    Član benda


    Male Broj postova : 217
    Age : 36
    Registration date : 13.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by cif sri lip 11, 2008 4:18 pm

    ma ekipa, idemo na rakiju!!!
    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Siba sri lip 11, 2008 4:42 pm

    To Cif, ovo je prva pametna o ovoj temi!
    Živio!
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Sale čet lip 12, 2008 9:29 pm

    HRVATSKA – NJEMAČKA 2-1 (1-0)

    Sudac: De Bleeckere 7. Pomoćnici: Hermans i Verstraeten (svi Belgija).

    Strijelci: 1-0 Srna (24, as. Pranjić), 2-0 Olić (62), 2-1 Podolski (79)

    Žuti kartoni: Srna, Šimunić, Leko, Ballack, Lehmann

    Crveni kartoni: Schweinsteiger (90+1, udaranje igrača)

    Igrač utakmice Josip Šimunić.

    Stadion: Wörthersee. Gledatelja: 32.000.

    HRVATSKA: Pletikosa 7.5 3.58, Ćorluka 8 10.3, R. Kovač 8 8.55, Šimunić 9 8.89, Pranjić 8 10.71, Srna 8 9.6 (od 80. Leko - 1.71), Modrić 8 10.58, N. Kovač 7.5 10.64, Rakitić 7.5 10.91, Kranjčar 8 10.14 (od 85. Knežević - 0.64), Olić 8.5 8.66 (od 72. Petrić - 2.55)

    NJEMAČKA: Lehmann 6 4.15, Lahm 7 10.1, Mertesacker 5 9.55, Metzelder 5 9.66, Jansen 4 5.29 (od 46. Odonkor 6 5.71), Fritz 5.5 9.6 (od 82. Kuranyi - 1.09), Frings 5.5 10.31, Ballack 6 11.46, Podolski 6.5 9.87, Gomez 5 6.96 (od 66. Schweinsteiger 6 2.97), Klose 6 9.73

    *(ocjena, broj pretrčanih kilometara)


    DEČKI NAKLON DO PODA!!!!!!
    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Siba čet lip 12, 2008 11:55 pm

    Evo vam euroskeptici!!!!!!!
    Da čujem sad primjedbe...
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Sale pet lip 13, 2008 8:12 am

    Siba je napisao/la:Evo vam euroskeptici!!!!!!!
    Da čujem sad primjedbe...

    ček samo malo chib, ne kužim u čem je problem?? protiv austrije su igrali loše - protiv njemačke odlično! end of story! nitko nije reko da smo mi loši....samo postoji problem motivacije protiv "slabijih" ekipa!
    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Siba pet lip 13, 2008 11:31 am

    Nema veze, ja samo volim srat cheers
    r4zorbl4d3!*
    r4zorbl4d3!*
    piskaralo


    Male Broj postova : 116
    Age : 35
    Lokacija : Orahovica/Požega
    Registration date : 23.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by r4zorbl4d3!* pet lip 13, 2008 3:16 pm

    evo ja se upravo probudio, utakmica je bila jebena, atmosfera u kaficu jos bolja, neam pojma kak sam dosao kuci al bitno da smo ih dobili
    alice
    alice
    iskusni tipkaroš


    Female Broj postova : 209
    Age : 33
    Lokacija : zagreb, zagreb, amerika u malom
    Registration date : 14.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by alice pet lip 13, 2008 11:33 pm

    jesam rekla???!!! Razz

    ugl... presretna sam... bilo je jebeno...predobro su igrali, svaka im čast! ovako mogu i bit prvi... Wink nevjerojatan filing... jedva čekam četvrtfinale... tongue nadam se protiv čeha...

    pis... afro
    Kosta
    Kosta
    početnik


    Male Broj postova : 37
    Age : 34
    Lokacija : Zagreb
    Registration date : 25.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Kosta sub lip 14, 2008 1:50 pm

    Uf,ja još osjećam posljedice od tekme ali potpuno je vrijedilo.Svaka čast!
    avatar
    bob graditelj
    upozoren/a


    Male Broj postova : 22
    Age : 35
    Lokacija : novo brestje city
    Registration date : 02.06.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by bob graditelj sub lip 14, 2008 5:29 pm

    nisi jedini Suspect pale No
    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Siba pon lip 16, 2008 11:49 pm

    Ne samo da imamo najjaču repku na svijetu, nego imamo i najjače rezerve.
    Svaka čast dečkima

    Sponsored content


    EURO 2008. Empty Re: EURO 2008.

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned svi 19, 2024 7:26 am.