Replica

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Replica

prvi Replica forum


4 posters

    Svi smo pozvani

    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    Svi smo pozvani Empty Svi smo pozvani

    Postaj by Siba sub pro 10, 2011 5:29 pm

    Evo na nagovor najvećih fanova, potrudit ćemo se oživjeti ovaj forum. On to zbilja zaslužuje Very Happy

    Dakle, ovdje stavite komentare na novi album, sve pohvale, kritike, doživljaje... Sve te stvari nama puno pomažu i puno znače. Dakle, samo pišite...
    Hana
    Hana
    početnik


    Female Broj postova : 82
    Age : 35
    Registration date : 27.11.2008

    Svi smo pozvani Empty Re: Svi smo pozvani

    Postaj by Hana ned pro 11, 2011 5:29 pm

    Totalno se vidi da ste evoluirali u odnosu na prije. Sviđa mi se što je album zadržao stari duh Jeftinog trika u stilu što pjesme nemaju neku uobičajenu temu, nego i pozivaju na društvo da se osvjesti (Svi smo pozvani!), također ima pjesama koje diraju u osobne odnose (izgubljene ljubavi i sl.), Siba se okušao u repanju (i to ne tako loše, moran dodati Very Happy), instrumentalno ste mi puno jači, (baš mi je dečko, inače teži Pearl jam fan, rekao da vam gitara zvuči kao da je svirač uzeo inspiraciju iz tog benda), Sibi moran totalno pohvaliti vokal, ne znan jesi li nešto radio ili vježbao, ali mi se čini da je ovaj album dosta pokazao tvoje vokalne sposobnosti, čak i bolje nego Jeftin trik. Mislim, za očekivati je bilo, ipak ste malo sazrili kao ljudi i bend. Nakon što sam vas vidila live u KSET-u, definitivno ste mi se još više svidjeli!

    I ne znan je da li mi se čini, ali sve pjesme koje se tiču romantike govore o izgubljenim bivšim ljubavima? Ne znan da li je to inspirirano osobnim stvarima članovima benda (niti je na meni da znam), ali nekako mi je krivo što nema nijedne "hepi" ljubavne pjesme, kao što je prije bila Nova ili Hvala. Ova sve što je vječno kratko traje vuče na pozitivu, ali ono, opet je nekako otužna. Mislim, hello, sam naslov to govori Very Happy I generalno me vaš zvuk jako vuče na Pearl Jam, što mi je super. Baš taj neki lagani grunge đir.

    E sorite na podužem postu, dosta se bavim inače glazbom pa mi je postala nekakva navika svaki album koji čujem ovako secirati i analizirati Smile
    Siba
    Siba
    Član benda


    Male Broj postova : 501
    Age : 37
    Lokacija : Sesvete
    Registration date : 13.05.2008

    Svi smo pozvani Empty Re: Svi smo pozvani

    Postaj by Siba pon pro 12, 2011 12:04 am

    Šta sorry, pa to smo i tražili. Volim kad se vuku poveznice s Pearl Jamom, pogotovo sad jer sam se bojao da smo malo zastranili od tog zvuka, zato mi je jako drago ovo čuti, a mislim da će i Cif biti oduševljen...

    A što se tiče tematike, meni je jedini kriterij da je iskreno, tako da tu nema nikakvog izmišljanja. A što se tiče tužnih ljubavnih pjesama, to je jednostavno. Jebeno je teško napisati veselu ljubavnu pjesmu, bar meni. Jednostavno, kad sam sretan, ne pada mi na pamet išta pisati Very Happy ( evo koliko želim oživjeti forum, počeo sam odavati tajne i privatne stvari...)
    cif
    cif
    Član benda


    Male Broj postova : 217
    Age : 36
    Registration date : 13.05.2008

    Svi smo pozvani Empty Re: Svi smo pozvani

    Postaj by cif pon pro 12, 2011 4:38 am

    Hvala! I'm blushed... Wink
    Sale
    Sale
    Administrator


    Male Broj postova : 738
    Age : 36
    Lokacija : zagreb
    Registration date : 12.05.2008

    Svi smo pozvani Empty Re: Svi smo pozvani

    Postaj by Sale sri pro 14, 2011 1:57 pm

    moje mišljenje znate - vjerovatno budući veliki hit...najbolja u 2012 na albumu Wink

    Sponsored content


    Svi smo pozvani Empty Re: Svi smo pozvani

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet svi 09, 2024 10:00 pm.